PYSZNOŚCI Z POLIGLOTKOWEJ KUCHNI

Poliglotkowo słynie ze swoich pyszności. Nie jeden raz zdarzyło mi się podczas rozmów rekrutacyjnych zachwalać Poliglotkowy program, metody wychowawcze i przedszkolne osiągnięcia. Rodzice słuchali mnie z uwagą, ale kiedy przychodził czas na ich pytania – to mieli tylko jedno. Czy to tu gotują te Panie, których kuchnię dzieci chwalą na mieście. Spuszczałam wtedy głowę nie wiedząc czy cieszyć się czy złościć:). No ale nie da się ukryć, że Poliglotki naszą kuchnię uwielbiają. A dla Rodziców to ważne, żeby dzieci wszystko i to ze smakiem zjadały.

 

Na korytarzu często słychać zachwyty codziennym menu. Na ubrankach widać, że dzieci zjadały obiady ze smakiem. A raz na jakiś czas zgłaszają się do nas Rodzice z prośbą o podanie tajemnego składnika pomidorówki, czy klusków leniwych, gdyż w domu podobno mimo starań najszerszych dania te nie wychodzą tak pyszne jak w przedszkolu.

Pyszności z Poliglotkowa i nasi absolwenci

Do tego, że nasze Poligliglotki już przy śniadaniu pytają o obiad, a zanim zjedzą obiad muszą wiedzieć co będzie na podwieczorek – przywykliśmy. Jednak do absolwentów, którzy wstając rano pytają czy ciocia już wysłała przepisy na Poliglotkowe pyszności – jeszcze nie:). Zmobilizowana pytaniami i ponagleniami pewnego cudownego Młodzieńca, który za Poliglotkowymi pysznościami tęskni postanowiłam na nowej stronie przedszkola założyć dział z przepisami na PYSZNOŚCI Z POLIGLOTKOWEJ KUCHNI.

Naleśniki z serkiem

Naleśniki z serkiem Naleśniki z serkiem regularnie goszczą w naszym menu. Są pyszne – smażymy je...

Kluski leniwe nazywane kopytkami z słodkim sosem

Kluski leniwe nasze Poliglotki nazywają kopytkami ze słodkim sosem. Nie musimy nikomu mówić jak...

Makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym

Makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym Makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym to jedno z...

Sos curry z ryżem – hit Poliglotkowej kuchni

sos curry Sos curry to w Poliglotkowie prawdziwy hit. Przepis na ten super sos wymyśliły nasze...

Wszystkie przepisy

Email

Wyślij do nas wiadomość

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja: Piękna 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 22 425 44 77

Email: biuro@przedszkolegrodzisk.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt – 07:00 – 17:00